Ana Sayfa haber Belediye Haberleri POLİS ADAYLARINA MALZEME DESTEĞİ.

POLİS ADAYLARINA MALZEME DESTEĞİ.

POLİS ADAYLARINA MALZEME DESTEĞİ

Belediyemiz, İlçemizde Polis Meslek Eğitim Merkezileri (POMEM) sınavına katılacak 30 genç Polis adaylarımızın hayallerini gerçekleştirmek adına malzeme desteği veriyoruz.
İlçemiz Kapalı Spor Salonunda, Araban Gençlik Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı, uzman eğitmen tarafında Polis Meslek Eğitim Merkezileri, kuvvet, dayanıklılık ve fiziki yeterlilik sınavlarına hazırlanan 30 genç Polis adayı çocuklarımız, Belediye Başkanımız Hasan Doğru’yu makamında ziyaret ederek, Başkanımız Doğru’da, malzeme desteği istediler.
POLİS ADAYI GENÇLERİMİZE BELEDİYEMİZDE DESTEK
Geleceğimizin olan gençlerimizin, meslek hayallerini gerçekleştirmesine katkıda bulunacağını belirten, Başkanımız Hasan Doğru, “Şimdiden sınava girecek olan bütün gençlerimize başarılar diliyorum. Gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmek adına, Belediye olarak, imkanlarımız dahilinde her türlü desteği sunmaya hazırız. “dedi.
Araban Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü spor Antrenörü Mehmet Afşin, “Polis Meslek Eğitim Merkezileri (POMEM) sınavına katılacak öğrencilerimize malzeme desteklerinden dolayı, Belediye Başkanımız Hasan Doğru’ya teşekkür ederim. ”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haberler

Araban ilçesinde meydana gelen trafik kazasında altı kişi yaralandı.

Araban ilçesinde meydana gelen trafik kazasında altı kişi yaralandı.Adıyaman’da Gaziantep istikametine gitmekte olan Ali Durmuş yönetimindeki 01 NZ 841 plakalı araç, Araban ilçesi çıkışında...

Yüzme Havuzu Çevresinde Asfalt Serim Çalışması.

İlçemizde bulunan Araban Yüzme Havuzu'nun çevresinde asfalt serim çalışmaları devam ediyor. İlçemize Hayırlı Olması Dilekleriyle.

BELEDİYEMİZDE PARK YAPIM ATAĞI

BELEDİYEMİZDE PARK YAPIM ATAĞI Belediyemizde Park yapım atağı, Mezarlık civarında atıl durumda bulunan 2 bin 350 metrekarelik boş alanı değerlendirerek, Mezar ziyaretlerine gelen vatandaşların ve...

Belediye başkanımız Hasan doğru Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısına katıldı

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) 2021 Yılı Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda TBB ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin yeniden TBB Başkanlığına seçildi. Ankara da...

Belediyemiz tarafında, ilçe merkezinde cadde ve sokaklarda kilitli parke yol yapım ve yama çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Belediyemiz tarafında, ilçe merkezinde cadde ve sokakların modern ve estetik görünüme kavuşması için yürütülen, kilitli parke yol yapım ve yama çalışmaları aralıksız devam ediyor.Belediyemiz...